Лічимо поверхи в новому альбомі KADNAY.

image

Гурт KADNAY нещодавно випустив свій другий альбом “23floor”.

Основними учасниками гурту є: Діма Каднай – фронтмен, співак, гітарист, учасник телевізійних шоу (“Фабрика зірок 1”, “Шанс”) та Філіп Коляденко – гітарист і бек-вокаліст за сумісництвом. Хоча в цьому альбомі Філіпа можна вважати повноправним другим вокалістом.

Гурт KADNAY вартий уваги, оскільки хлопці володіють всіма складовими, необхідними для того, щоб стати по-справжньому популярними: модне звучання в жанрі інді електро-поп, вдале та драйвове виконання своїх пісень наживо (при чому роблять вони це досить часто), високий та привабливий фронтмен, не менш харизматичний гітарист… Хлопці весь час знаходяться в пошуках чогось нового і цей альбом не став виключенням.

Від першого прослуховування “23 floor” склалося дуже приємне враження. Відчуття гордості переповнює від усвідомлення того факту, що український поп виходить на якісно новий рівень музично-виконавчої творчості. Добре чутно, що була виконана кропітка робота з боку саундпродюсерів та аранжувальників.

Перший трек з альбому “Symphony of love” ми могли чути раніше у якості синглу. Структура пісні розвивається навколо мелодійної гітарної партії, що лежить в основі композиції. Завдяки частим повторюванням останніх слів приспіву, за другим разом мимохіть сам починаєш їх підспівувати. Пісня задає хороший настрій всьому альбому, лаконічно переходячи в більш динамічну “Like a ghost”.

У другій композиції під назвою “Like a ghost” основну вокальну партію виконує Філіп, оригінальний тембр якого ми оцінили завдяки лайв-відео на пісню “Океан”.

Композиція “Hitchcock”, сповнена амтосферою хічкоківського саспенсу, також була випущена в якості синглу, ставши передвісником цікавого електронного інді-поп альбому. Діма Каднай володіє досить неординарними вокальними здібностями, в яких ми можемо пересвідчитися саме в цій пісні.

“Let me” – досить рівна за своєю структурою та динамікою композиція, що розбавляє альбом плавними протяжними вокальними партіями та прямим бітом.

В пісні “Empty Shades” Філіп знову вступає із вокальною партією, урізноманітнюючи загальне звучання гурту. Ритмічний приспів цього треку, скоріше за все, був створений з прицілом на літні танцювальні майданчики.

“Love” – ідеальна пісня для завершення альбому. Справжня даунтемпова ода коханню була покладена на айренбішний біт, приправлений мелодійними клавішними партіями. Все це дуже органічно поєднується із проникливим вокалом Діми.

Альбом “23floor” міг би стати зразковим для сучасної незалежної сцени, але гурт KADNAY продовжує боротися з вітряками українського шоу-бізнесу, не гребуючи мовними кліше, пафосними інтонаціями та максимально модним саундом. На противагу безумовним перевагам платівки, часом хочеться процитувати рядок із пісні “Like a Ghost”: “I know you’re a liar” та побажати хлопцям справжнього, непідробного натхнення.

Коментар учасників: Цей альбом для тих, хто нас почує, хто з нами на одній хвилі… Для тих, хто прагне у кінці робочого дня відволіктися від буденності, зрушити тіло з місця і втілити сміливі фантазії…Отримати краплю свіжого та прохолодного вітерця у задушливий, спекотний вечір… Під наш альбом ми насолоджуємося життям, ми звільняємося від оточення і не стримуємо своїх емоцій. Тож ми чекаємо на тих, хто схоче приєднатися до нашої хвилі.

Автор слів: Дмитро Каднай.

Автор музики: Філ Коляденко.

Саундпродюсери: Тимофей Решетько, Ярослав Татарченко, Вадим Алтухов (TJ Music).

Мастеринг: DoctorMix (London, UK).

Текст підготували: Ростислав Думіч, Влад Міхеєв.