Кожний має право на свою свободу

image

Судячи з нового треку українок Анни та Соні Купрієнко, що створили гурт під квітучою назвою Bloom Twins, дівчатка вже таки розквітли.

Нова композиція “Set us free”, представлена вранці 30 листопада, лунає легко і водночас енергійно. Однак тему пісні важко назвати позитивною. “Звільни нас!” – співають дівчата, намагаючись вирватись із полону, який їм влаштували у рідній домівці.

“Пісня була записана після повернення з України, де ми застрягли на півроку, не маючи змоги повернутися у наш новий дім – Лондон. Трек не зовсім політичний, він скоріше є закликом до свободи, проте він все ж навіяний подіями в Україні”.

Можливість працювати в Лондоні й справді вплинула на дівчат позитивно – їх музика зростає разом із ними, набуває якісних прогресивних мотивів заходу та наближується до того, що ми чуємо із радіостанцій та екранів ТБ.

Що ж до треку “Set us free”, то композиція максимально виконує своє призначення: мотивує, сповнює енергії та сил. Саме такою має бути музика – яскравою, якісною та сучасною.