Tik Tu презентував першу повноформатну платівку

Наприкінці осені, 28 листопада, тернопільский гурт Tik Tu презентував нам крапельку тепла, а саме свою першу повноформатну платівку “Shuma”. У неї війшло десять абсолютно різних та нетипових для української культури треків. Переплетення електроніки, синті-попу, року, фолку та ще бог зна чого – кожна пісня з альбому звучить самобутньо та цікаво, а українські вірші завдяки оригінальному музичному оздобленню розквітають новим життям. Тут тобі і банджо, і барабани, і альт, і перкусія, і скрипка, і тромбон – список далеко не повний.

До речі, на “Shuma” у вас буде можливість почути не лише україномовні пісні, а також композиції англійською та литовською мовою.

Спочатку ти опиняєшся на якомусь тропічному острові наодинці із собою та Всесвітом під трек “Промінь”, а трохи пізніше час переносить тебе на якусь американську вечірку з минулого століття, і ти витанцьовуєш у своєму блискучому одязі під запальну пісню “Birdy”. Кожна композиція на альбомі звучить окремим, загадковим поліжанром, проте у купі всі вони створюють цілісний продукт – якісний і соковитий. Здається, це не просто заявка на успіх – це сам успіх і є.

Записи велись в домашніх студіях музикантів, на хуторі Вадима Возняка, та на Шпиталь Рекордс, де і був зведений матеріал. Запрошені учасники: Павло Нечитайло (Zapaska) співавтор тексту “Коників” та калімба у “Колиханій”, Олександр Марусяк (Гич Оркестр, Lemko Bluegrass Band) – тромбон у пісні “DJ”. Обкладинка – Grycja RD.

Презентація альбому «Shuma» в Києві запланована на 2 грудня в Mezzanine.

Автор: Марія Козлова.