Національній музей Тараса Шевченка у Києві. Чотири музиканти. Цікавий звук. Це – нове чорно-біле live-відео від інді-гурту Black Maloka на пісню “Nobody Knows Me”, що увійшла у перший альбом колективу “Shangri-La (Reissued)”.

“На нашій дебютній платівці ця пісня записана у дещо іншому аранжуванні, яке не зовсім відповідає тому напрямку, в якому ми хочемо просуватися надалі. Зібравшись рік тому тим складом, що є зараз, ми подарували композиції нове життя. До речі, на створення цього треку у дечому мене надихнув Джон Ленон та його абсурдистська лірика типу “I am the walrus”, – коментує фронтмен гурту Серж.

Потяг до незвичайних локацій для Black Maloka – справа постійна. Хлопці вже давали концерти в арт-просторах (Мала галерея Мистецького Арсеналу, Щербенко Арт-Центр) та обіцяють, що на нас чекає ціла серія лайвів у різноманітних secret places.

“Незвичайні місця – це наша фішка. З того, про що вже зараз можемо сказати точно – відео з секретного київського двору, що у самому центрі столиці, проте добре прихований від цікавих очей екскурсоводів та містознавців, а також лайв з нашої штаб-квартири на пісню про вимушену іміграцію “Groundhog Day”, – зазначає Серж.

Тож, далі буде…