Old_Fashioned_Radio_ZEMLYA

З 15 лютого розпочав роботу новий канал на Old Fashioned Radio – ZEMLYA. Цілодобово там можна буде почути пісні у виконанні українських гуртів та сольних виконавців. Проте найголовніше – жодних жанрових обмежень!

“Земля – цікаве слово. Воно означає, з одного боку, ґрунт, з яким ми поєднані нашим корінням, контекст, з якого ростемо. З іншого боку Землею називається весь наш безмежний світ, наша планета. І обидва ці значення, майже протилежні, поєднуються у назві новоствореного радіо. Ми спостерігаємо цікавий момент: прямо зараз сучасна українська музика, зародившись тут, на цьому ґрунті, росте і вбудовується в глобальний контекст. Ми слухатимемо цю музику і говоритимемо про неї, оскільки, після кількох років бурхливого розвитку і експоненціального росту, її хочеться вивчати як справді масштабне, багатогранне і цікаве явище. Нова українська музика як потік, як процес. Тут ви почуєте треки, які представляють практично всі існуючі стилі. І це будуть не тільки ті артисти, які вже зараз є визнаними символами нової української музики, але й ті, яких ви не почуєте на жодній іншій хвилі. А вони варті того, щоб дізнатись про них!” – розповідає Альберт Цукренко, музичний редактор каналу.

Згодом на каналі також з’являться програми та шоу, присвячені культурі та музиці.

Наразі всі музиканти, які відчувають у собі сили та мають бажання бути почутими, можуть відсилати свою музику на пошту info@ofr.fm. Говорять, сценічний досвід та популярність не будуть вирішальними, і у ротацію може потрапити будь-хто. Не втратьте свій шанс!

Вже зараз на каналі композиції таких виконавців як ONUKA, Blooms Corda, Vivienne Mort, ЕЁ та інших.  А музичним редактором каналу став Альберт Цукренко – журналіст, головний редактор сайту Cultprostir, а також учасник епатажного гурту Хамерман Знищує Віруси.