Вже сьогодні ми дізнаємося, хто представлятиме Україну на конкурсі Євробачення 2017. А зараз давайте разом пригадаємо усіх фіналістів вібору та ще раз послухаємо пісні, які стали для музикантів доленосними.

ROZHDEN

Український музикант Рожден – це такий собі ліричний герой із рваною душею та глибокими сумними піснями про найсокровенніше.


Сальто Назад

Сальто Назад – це влучне поєднання фанку, хіп-хопу, реггі та електронної музики.


ILLARIA

Тендітна ILLARIA вийшла на сцену в образі лісової мавки, подарувавши глядачам чарівне виконання композиції “Thank you for my way”. Пісня-балада із фолковими нотками звучала хоч і доволі типово, проте “у найкращих традиціях” Євробачення.


TAYANNA

TAYANNA нині є підопічною Алана Бадоєва, а цей чоловік знає рецепт успіху. Конкурсна пісня, написана у соавторстві із Максом Барських, хороший голос та вбрання насиченого червоного кольору принесли співачці перемогу у першому етапі нацвідбору та можливість позмагачитися у фіналі за право представляти Україну на Євробаченні 2017.


MELOVIN

Молодий переможець шостого сезону конкурсу “Х-Фактор” представив публіці пісню “Wonder”. Судді оцінили його виступ у 5 балів, що є доволі високим результатом, проте вихід до фіналу молодому виконавцю подарували саме глядачі – від них MELOVIN отримав цілих 8 балів. Це й допомогло йому обійти достойного суперника, гурт Kadnay, та приєднатися до шістьох фіналістів нацвідборів.


O.Torvald

Гурт O.Torvald – досвідчені рокери, які зараз знаходяться на піку своєї популярності. Чи зможуть хлопці ще раз вразити всіх своєю енергетикою – дізнаємось вже сьогодні ввечері.