Конкурс #IndieFields Ua було запроваджено як можливість допомогти у просуванні молодим українським виконавцям. Відразу треба наголосити, що слово “Indie” у назві конкурсу використано у його прямому значенні.

“Independent – це музика, яка не залежить від будь-чиїх грошей, думки конкретних людей з музичної індустрії і “ділків” шоу-бізнесу. А ‘Fields’ – це ті самі родючі землі, котрі ми підготували для дійсно гідних молодих талантів, щоб розвивати їх і доносити їх творчість до широкого кола слухачів” – зазначають організатори конкурсу.

До 1 березня проходив збір заявок від усіх бажаючих, а вже 10 березня організатори оголосили шорт-лист, до якого потрапило 30 гуртів. Повний список відібраних виконавців виглядає таким чином:

Fun Service, Black Maloka, Cherry-merry, The Top Boys, THE MAUNT, Give me the Light!, Drum&Tuba Band, Kindracoma, Indytronics, Zágreb, Vagabond Specter, My Melancholy, Love’n’Joy, НастяЗникає, Леді Джанк, HINDU, Violet Dust, PLU-MA, Plis, 5 Vymir, Гараж Ньютона, ZE:RO, Monochromea, The Cancel Band, KARYOTYPE, Abramova, Stepan i Meduza, value, [О], JULINOZA.

Послухати кожного з 30 виконавців можна тут:

Наразі у вас є можливість проголосувати за свого фаворита на офіційному сайті конкурсу.

31 березня оргкомітет назве шість імен фіналістів, які виступатимуть на сцені клубу Atlas 10 квітня 2017 року. Тоді ж журі обере переможця.

Серед нагород конкурсу – виступ на одній зі сцен фестивалю Atlas Weekend 2017, запис альбому або EP на базі студії Істок і тісне співробітництво з Music Hub.