Засновники фестивалів Atlas Weekend і Respublica Fest, учасники гуртів Океан Ельзи, Вагоновожатые, O.Torvald, менеджери ТНМК і Бумбокс, а також представники Просто радіо, радіо Аристократи, Comma.com.ua і Liroom.com.ua, разом із меломанами обрали шість фіналістів! Чотири гурти обрало поважне журі, а ще за двох проголосували слухачі на сайті www.indiefields.com.

Отже, фіналістами стали:

Фінал конкурсу, де журі визначить двох переможців, відбудеться 10 квітня о 19:00 в клубі Atlas. Вхід – за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.

Серед нагород тім гуртам, котрі за результатами голосування журі в залі отримає 1 і 2 місце – виступ на одній зі сцен на фестивалі Atlas Weekend 2017, запис EP на базі студії Istok, і тісна співпраця з Music Hub.

Журі: Андрій Шабанов (Просто Раді.О), Олексій Согомонов (продюсер гурту Бумбокс), Ігор Панасенко aka Stereoigor (ведучий програми StereoBaza), Мілош Єліч (музичний продюсер, клавішник Океан Ельзи), Женя Галич (фронтмен O.Torvald), Сергій Кейн (головний редактор Comma), Олексій Бондаренко (головний редактор LiRoom), Влад Фісун (діджей і радіоведучий), Саша Кольцова (гурт Крихітка), Антон Слєпаков (фронтмен Вагоновожатые), Дмитро Сидоренко (організатор Atlas Weekend), Лідія Клов (концертний директор ТНМК), Андрій Зоїн (Respublika Fest), Оксана Бризгалова (студія Істок).

Music Hub – це платформа для взаємодії всіх учасників музичної індустрії, спрямована на створення простору для вирішення спільних завдань в українському музичному середовищі.

Істок – професійна студія звукозапису і місце подій в Києві. Тут можна записати і звести свої пісні, виступити в колі друзів і зустріти однодумців.

Фінал конкурсу #IndieFields Ua

10 квітня, 19:00

ATLAS (Січових Стрільців, 37-41)