12 серпня гурт Димна Суміш знову виступить в Києві. Цього разу концерт відбудеться у DockerPub (вул. Богатирська, 25). Це буде вже третій концерт гурту в українській столиці не лише за літній період, а й за останні 5 років. 

Подивитися, як це відбувалося 17 липня в клубі Sentrum можна на цьому відео.


Нагадємо, що гурт Димна Суміш заснований у 1998 році. У 2012 році учасники колективу заявили, що тимчасово припиняють свою діяльність. Тиша продовжувалася 4 роки. У 2016 році Димна Суміш несподівано оприлюднили два сингли – “Зламані” та “О боже мій”, а вже цьогоріч влітку музиканти дали свій перший за декілька років концерт у Sentrum. Через швидкий солд-ауд було прийнято рішення зробити додатковий концерт наступного дня. Після двох успішних виступів у Києві Димна Суміш також виступала на фестивалі Файне Місто та в декількох містах України. Кожний виступ відбувається за участю американського гурту  фронтмена ДС, Саші Чемерова – The Gitas.

Якщо вам так і не вдалося потрапити на жодний з концертів Димна Суміш та The Gitas в столиці, або ж побаченого та відчутого здалося дуже мало – у вас ще є шанс почути наживо Чемерова і Ко 12 серпня на виступі у київському DockerPub.

Квитки можна придбати за посиланням. Більше інформації можна знайти у зустрічі на Фейсбуці.