TOLO4NYI – новий поп-рок проект українського музиканта Жені Толочного.

У червні 2016  Женя Толочний презентував дебютний EP “ЧерноеБелое”, а восени зіграв перший сольний концерт в київському тисячнику Atlas. Потім шукав новий звук і нові пісні. Сьогодні представляє сингл “Твоє ім’я” з нового альбому і кліп на сингл, знятий в Нью-Йорку та Києві. Окрім авторського проекту, Женя вже кілька років є музикантом й вокалістом гурту Скрябін.

Женя Толочний про пісню “Твоє ім’я”: “Ця пісня – початок мого нового етапу.  По-перше, вона українською. Кілька років я пишу пісні різними мовами, а зараз почав писати українською, просто так відчуваю.”

TOLO4NYI – Твоє Ім’я на iTunes

Женя Толочний про кліп “Твоє ім’я”: Ми вирішили відправитись в США в той момент, коли робота над піснею ще не була завершена. В Києві тоді було -20°, Америка ж нас зустріла теплими +17°. Наша героїня з України, але довгий час живе в США. Мені здається, лірика про розставання та спогади найкращим чином описала відносини хлопця з України і українки, що вже практично є американкою. Головна героїня кліпу – прекрасна Елла Петрушко, не тільки круто працює в кадрі, а ще й ідеально знає Нью-Йорк. Вона дуже допомогла нам з вибором локацій.”

Слова та музика: Женя Толочний

Студіі: DYNAMIKA music,  8×8 production

Саундпродюсер: Кирил Матюшенко

Режисери: Кирил Матюшенко, Павло Бекезін

Оператори: Павло Ащаулов, Таня Дудник

Стилісти: Кирил Матюшенко, Лєна Богданова

Візажист: Ольга Мишуга

Монтаж: Павло Бекезін.