Кто не идет вперёд, тот отступает. Или выпускает на скорую руку “Бисайды” из треков, которые ранее никуда не вошли. Да, речь идет о группе O.Torvald и об их неудержимом желании каждый год удивлять нас новым альбомом. 

Пока другие тратят время на поиски нового звучания, О.torvald(ам) производительности не занимать. Перед вами пять оригинальных песен, один кавер на Скрябина, один фит с группой Бумбокс (также представлен в альбоме Бумбокс) и один ремикс на трек “В подушках”. С первой композиции на вас обрушится старый добрый О.torvald. Альбом “Бисайды” – скорее подарок для старых фанов группы, чем почва для поиска новых.

«Це не зовсім альбом, але вже й не EP. Так склалося, що після підготовки до «Євробачення» – ми не займалися музикою, а хотілося б. З травня ми почали повертатися до своїх витоків і побудували для себе зручну студію. Цього разу ми вирішили все робити самостійно. Багато грати, багато займатися музикою – отримувати задоволення так само, як 10-15 років тому. Нам подарували стіл для гри у кікер, ми повісили картинки, плакати. Вирішили повернутися до такого первісного вигадування треків. Не можна назвати це повноцінним альбомом і не можна назвати EP. Це збірка пісень, які ми записали за цей час не ввійшли бісайди. До того ж, у релізі є однойменна пісня, яку написав наш друг Ваня з гурту «Станція Мир», – Женя Галич.