Голуб з полароїдом, рожеві собаки та літаючі акули – бекстейдж нового кліпу Brunettes Shoot Blondes.

Brunettes Shoot Blondes – український гурт, відомий світу креативними кліпами. Перше відео на пісню “Knock Knock” подивилося більше 100 млн. людей (сумарно на платформах Facebook та YouTube). Звісно, повторити такий успіх і переплюнути самих себе буде важко, тому музичні креативщики неабияк заморочились над створенням нового відеокліпу.

 

BSB зняли новий кліп на пісню “HIPS” – головний трек із запланованого EP. Наш агент побував на дводенних зйомках і переконався, що відео не залишить байдужим глядача. Від вигаданих саморобних аналогових інструментів до манекену з головою голуба – все це інтригує та вражає уяву. Нам залишається лише побажати сталевої витримки людині, яка буде монтувати кліп. Реліз заплановано на листопад 2017 року.

Brunettes Shoot Blondes знову зняли кліп без залучення режисера, все – від ідеї до фінального монтажу буде реалізовано зусиллями команди BSB та Family Production. Реліз відео відбудеться в листопаді 2017.

Андрій Ковальов, Brunettes Shoot Blondes: “Пісня про найважливішу частину жіночого тіла – стегна ( з англійської hips – стегна). Кліп візуалізує окремі частини тексту,  візуалізації ці несподівані й дуже різні,  проте об’єднані єдиною стилістикою. Ми займаємося зйомками кліпу самі, бо найпростіше із власною командою  реалізувати картинки, що з’являлися при створенні треку в моїй голові. Та я в постійному пошуку свого режисера.”

Нагадаємо, цього літа музиканти відіграли 8-денний євротур, побувавши у 8 містах і подолавши 5000 км.

Минулого ж року – виступали на європейських фестивалях Sziget, Colors of Ostrava, розігрівали Hurts та The Neighborhood, дали десятки концертів в Україні та пройшли у фінал національного відбору Євробачення 2016.