British Council продовжує знайомити Київ з актуальними трендами британської музики та музичної індустрії! Варто нагадати, що в Україні не перший рік веде своє мовлення радіостанція The Selector. З 2015 року в рамках Selector Live проходять концерти відомих британських виконавців, а з літа 2017 року стартував професійний форум Selector Pro.

Для зимової програми Британська Рада приготувала дві важливі події: увечері 8 грудня в Довженко-Центрі (вул. Васильківська, 1) в рамках Selector Live виступить відомий британський електронний продюсер і музикант Макс Купер. Він покаже свою гучну аудіовізуальну програму Emergence – концептуальний перформанс на тему створення Всесвіту – від Великого вибуху до наших днів.

Раніше 8 грудня у київській креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8) стартує музичний форум Selector Pro. Ключова тема другого форуму – синергія музики та інших видів мистецтв. Всебічно розібрати цю тему допоможуть авторитетні британські та українські спікери.

Макс Купер – не єдиний закордонний «хедлайнер» форуму. У дводенній програмі Selector Pro вісім подій – презентацій, майстер-класів, панельних дискусій – за участю запрошених спікерів. Серед них: Анна Яцкевич, агент культового британського електронного лейбла Warp Records; Табіта Торлу-Бангура, представник незалежної британської радіостанції NTS Radio (проект одного з творців Boiler Room); впливовий журналіст і музичний менеджер Кріс Кук (Complete Music Update) і компанія DRAKE Music, виробник музичних інструментів і технологій для людей з інвалідністю.

Компанію гостям з Великобританії складуть їхні колеги з України. Названа вище студія Front Pictures – розробники інтерактивного дизайну і відео для конкурсу Євробачення 2017 у Києві, номеру для Джамали на Євробаченні в Стокгольмі, творці мультимедійної виставки «Імпресіонізм – Всі грані» і розробники того самого Reactable Show, з яким став сенсацією The Maneken. А також школа нового медіа-арту BLCK BOX, саунд-продюсер і творець музики для відеоігор Олександр Павленко (він же Sunchase).

Модераторами панелей стануть Саша Варениця і Гриша Фатьянов з агентства Be Management.

Продаж квитків на перформанс Макса Купера і попередня реєстрація для участі у Форумі вже відкриті.