Напередодні сольного концерту в Києві Blooms Corda презентували відео на пісню “Тетріси із фраз”.

Дивні рухи головного героя, містична поява в кадрі фронтмена, непередбачуваний розвиток подій – все це прикує вашу увагу з першої до останньої секунди. Той самий випадок, коли потрібно дивитися до кінця.

Лідер гурту Даниїл Галико зізнається: «Я думав, що свій перший кліп Blooms Corda ніколи не зніме, але завдяки людям, зазначеним у команді, це стало реальністю. Всі дуже сильно постарались попри димові сповіщувачі, дощову погоду, пробки в квартирі та «я зараз викличу поліцію». Цьому кліпу вдалося виконати одну з головних поставлених перед ним задач: за допомогою ненав’язливих зовнішніх проявів виразити те, що відбувається всередині.»

Кліп виявився дебютною роботою не лише для гурту, але й для Катерини Гринець, яка вперше спробувала себе в ролі режисера музичного відео.

«Это первый клип, который я сняла как режиссер. Безумно переживала по этому поводу. Но благодаря чудесной команде съемка удалась: оператор кайфовал от отсутствия рекламных кадров, актер понимал с полуслова, много улыбался и танцевал. Даня доверял, потому что идея клипа была мне близка», – ділиться враженнями Катерина.

В зйомках брали участь:

Автор ідеї – Даниїл Галико

Режисер / монтаж Катерина Гринець

Оператор / кольорокорекція – Руслан Мінгазіров
Інженер камери Ігор Васильєв

Актор – Дмитро Чернявський

Художник по світлу – Руслан Джевага

Нагадуємо, що теплий концерт Blooms Corda відбудеться 23-го листопада в столичному клубі MonteRay Live Stage. Квитки за посиланням.